Ewa Rozwadowska – Specjalista ds. podologii

Moją pasją są stopy. Ta pasja i chęć pomocy innym, przerodziła się w pracę zawodową. Pracę, która sprawia mi wiele radości i satysfakcji, ale również jest źródłem ciągłych wyzwań. Codziennie spotykam się z różnymi przypadkami, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i profesjonalnie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu podologii, co zawdzięczam pracy w Dolnośląskim Centrum Zdrowej Stopy We Wrocławiu oraz uczestniczeniu w licznych szkoleniach, kongresach i sympozjach podologicznych.

Dorota Gołdyn – mgr fizjoterapii 

Studia wyższe magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem i od tego czasu jestem związana z fizjoterapią na co dzień. Gabinet prowadzę od 2012 roku. W pracy wykorzystuję połączenie różnych metod fizjoterapii INDYWIDUALNIE podchodząc do każdego pacjenta. Bazuję na TERAPII MANUALNEJ RAKOWSKEIGO – holistycznej, w której zwraca się uwagę na całe ciało człowieka a nie na jego fragment. Celem mojej pracy z pacjentem jest wyeliminowanie dolegliwości i odzyskanie równowagi organizmu. Dzięki pasji zawodowej stale doskonalę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz warsztatach. Stawiam także na wymianę doświadczeń z innymi specjalistami. W całościowym spojrzeniu istotną rolę odgrywają między innymi stopy, dlatego poszerzyłam terapię o dobór indywidualnych termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB MEDICAL,  a także o wiedzę na temat Globalnej Terapii Stopy.